Ulaşım

 

 

Egenin incisi Aydın ilinin en şirin ilçelerinden biri olan ve eşsiz doğal güzelliklere sahip Bozdoğan ilçesinin şehir merkezine girişinde ana yolun sağ tarafında bulunan pansiyonumuz binası ve çevre düzeni ile sizi karşılayacaktır.

Pansiyonumuz, Bozdoğan MYO’nun hemen karşısında olmasından dolayı büyük bir ulaşım rahatlığı sağlamaktadır.

Bozdoğan,Aydın iline 75km .mesafededir ve ulaşımı gayet kolaydır.İzmir’den her gün iki adet otobüs ile direk ilçeye ulaşmak mümkündür.

Diğer yönlerden gelen konuklarımız ise Aydın’ın Nazilli ilçesine ulaşmalarına müteakip her 20 dakikada bir dolmuş seferleri ile 30 dakikalık süre içerisinde ilçeye ulaşmaları mümkündür.
Muğla tarafından özel araçla gelenler, yatağan yolu üzerinden, kavaklıdere yol ayrımında girecek ve Çobanlar Mermer fabrikasının oradan Bozdoğan yoluna dönecekler. Minibüsle gelecekler Yatağan garajından Bozdoğan minibüsleriyle gelebilirler.

Otobüsle,minibüsle veya kendi araçlarıyla gelecek misafirlerimiz pansiyonumuz önünde inebilir,dönüşlerinde de pansiyonumuz önünden araçlara binebilirler.

Ayrıca; bozdoğan ilçesi; Bodrum, Marmaris, Kuşadası,Çeşme, Didim ve Pamukkale gibi turistik ilçelere 2 ile 2.30 saat uzaklıktadır.

Müzik Yayını

154524 Ziyaretçi

Sözlük